Tennis

Word lid

Onze club is een gezellige club, gelegen in een bosrijke omgeving op de grens van Mol en Dessel. In dit natuurlijk groen kader is het aangenaam sporten voor alle tennisliefhebbers! We beschikken over 8 gravelterreinen, waarvan 6 verlicht. De meeste sportieve activiteiten vinden plaats tussen april en september zoals bijvoorbeeld interclub, jaarlijks tornooi, laddercompetitie, clubavond en clubkampioenschap. 

 

 

Meer info over lesactiviteiten & beschikbare trainers 

Walter Devogelaere: walter@eurowing.be  

 

Leden tennisbestuur:
André Daems: daems.andre@telenet.be
Walter Devogelaere: walter@eurowing.be
Jef Peeters: jkpeeters@hotmail.com

Renild Vanroten: renild.vanroten@telenet.be

Bert Stuyck: bert.stuyck@telenet.be  

Sofie Sannen: sofie.sannen@vito.be 

Evelien Dils: evelien.dils@vito.be


 

Waar?

Nuclea

Boeretang 202A
2400 Mol

Jaarlijks lidgeld?

Basisbijdrage

Volwassenen
Jongeren (Tussen 13 en 25 jaar)
Groep 1
€ 15,00
€ 7,50
Groep 2
€ 50,00
€ 25,00
Groep 3
€ 50,00
€ 25,00

Sectiebijdrage

Volwassenen
Jongeren (Tussen 13 en 25 jaar)
Groep 1
€ 30,00
€ 15,00
Groep 2
€ 30,00
€ 15,00
Groep 3
€ 50,00
€ 25,00

Contact

Evelien Dils

Commissaris

tennis@nuclea.be

0496/532443

Marina Ricci

Verantwoordelijke bestuur

Marina.RICCI@ec.europa.eu

0472/213821

Evelien Dils

Contactpersoon

tennis@nuclea.be

0496/532443

Kalender

zaterdag 22 oktober 2022
14:00 uur

Nieuws

dinsdag 19 november 2019
NL FR EN